61 662 44 77 606 277 471

O nas

Gabinety Grochowska Medic to przede wszystkim holistyczne podejście do każdego pacjenta.

Założycielem gabinetu był Doktor Piotr Golusiński który rozpoczął pracę wraz z kilkoma innymi lekarzami pod wspólnym szyldem Medic - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie w 2000 roku, aktualnie właściel Izabela Błaszak-Lewandowska stawia na pełną metamorfozę gabinetu codziennie podnosząc jakość usług i szukając nowych pomysłów jednoczenie kontynuując tradycje jakie wniósł jej założyciel.

Obecnie doświadczony zespół lekarski oferuje kompleksową opiekę diagnostyczno-terapeutyczną oraz dietetyczno-fizjoterapeutyczną skierowaną dla każdego. Pacjenci mogą skorzystać z porad w zakresie ginekologii i endokrynologii, onkologii, chirurgii ogólnej, naczyniowej oraz proktologiczno-urologicznej, chirurgii plastycznej i dietetyki oraz wykonać pełną diagnostykę obrazową usg.

Współpracujemy z gabinetem Endo-Medic gdzie nasi pacjenci, po uprzedniej konsultacji mogą wykonać w znieczuleniu lub bez wszystkie badania w zakresie endoskopii. Kobietom w ciąży oferujemy pełną diagnostykę USG oraz prenatalną, szkołę rodzenia oraz opiekę położnych, jak również poradnię douli i laktacyjną.

Oferta skierowana do dzieci obejmuje przede wszystkim pediatrę, ale również rehabilitację, pomoc psychologa a także dla młodych sportowców - kompleksowe badania z zakresu medycyny sportowej wraz z zaświadczeniami o zdolności do gry.

Wieloletnie doświadczenie we wszystkich wymienionych dziedzinach, nasi specjaliści popierają sumienną pracą oraz indywidualnym podejściem do pacjenta. Lekarze przyjmujący w Gabinetach Lekarskich Medic na co dzień czynnie pracują w poznańskich szpitalach specjalistycznych.

Korzystamy jedynie z nowoczesnej aparatury medycznej, dzięki czemu nasi Pacjenci mogą mieć pewność, że diagnoza oraz opieka medyczna będą zawsze na najwyższym poziomie.

Sukces naszego leczenia polega i wiąże się z pełną współpracą między poszczególnymi specjalistami. Przypadki trudne omawiamy wspólnie i proponujemy leczenie w oparciu o wiedzę i niejednokrotnie dwudziesto-trzydziesto letnie doświadczenie każdego z nas - specjalistów...

"wiek nie ma znaczenia - każdy jest ważny"...

Nasze gabinety

Partnerzy