61 662 44 77 606 277 471

Zakres usług

Gabinety Medic - to po pierwszy pełen pakiet chirurgiczno-onkologiczny. Nasz diagnosta lek.med. Jerzy Kuczek - onkolog z wieloletnim doświadczeniem oraz dr.n.med. Krzysztof Lewandowski i dr med. Jacek Lis są do Panstwa dyspozycji.

Pacjent jest pod opieką lekarza od początku diagnozy poprzez ewentualne leczenie szpitalne aż do jego zakończenia. Do Państwa dyspozycji przy ewentualnych schorzeniach podczas leczenia są rehabilitanci, fizjoterapeuci, którzy pomogą odzyskać sprawność po przebytych zabiegach.

Naszym drugim pakietem jest pakiet urologiczny. Tu wśród naszych specjalistów dr n. med. Witold Woźniak prowadzi pacjenta zarówno w leczeniu profilaktycznym, zapobiegawczym i chirurgii urologicznej.

Diagnostyka i poprawa zdrowia jest bardzo ważna dla nas i pacjenta, ale ostatnio równie ważna jest poprawa wyglądu czego również może doświadczyć pacjent w gabinetach Medic. Stawiamy na jakość, zatem doświadczenie lekarzy z zakresu chirurgii plastycznej naszej poradni nie zawiedzie Państwa oczekiwań.

Zapraszamy - przekonaj się sam.

Partnerzy